1.máj 2019 – Sviatok práce v Prievidzi

1.máj 2019 – Sviatok práce v Prievidzi

          Okresná organizácia Komunistickej strany Slovenska v Prievidzi pozýva všetkých komunistov, robotníkov, pracujúcu chudobu, nezamestnaných, odborárov, mierových aktivistov, členov Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, občanov, ktorí majú vážne výhrady voči súčasnej politike sociálnej nespravodlivosti  na Slovensku a širokú občiansku verejnosť.

Príďte spolu s nami pri príležitosti 1. mája – Sviatku práce demonštrovať za prácu a chlieb, za sociálnu spravodlivosť, za dôstojný život všetkých ľudí.

Pripomenieme si 100 rokov od uzákonenia 1. mája ako sviatku práce v bývalom Československu a rovnako aj storočnicu od prvého masového štrajku robotníkov proti vykorisťovaniu, nezamestnanosti, biede a hladu.

Oslava 1. mája – Sviatku práce sa uskutoční v Prievidzi,  v stredu, 1. mája 2019 o 10.00 hodine na námestí pred Hotelom Magura.

Oslavy budú sprevádzané speváckou skupinou Nádej a Sebedražskou kapelou – dychovka.

Po ukončení oficiálnej časti akcie sa na terase bude podávať GULÁŠ, priamo na mieste konania demonštrácie sa stretnú predstavitelia KSS a kandidáti za koalíciu KSS, VZDOR – strana práce na poslancov vo voľbách do Európskeho parlamentu s občanmi, aby im osobne, z očí do očí objasnili politiku komunistov, aby priamo odpovedali na otázky verejnosti, aby vysvetlili prečo koalícia KSS a VZDOR – strana práce postavila kandidátku do volieb do EP, prečo a ako budú komunisti a vzdoráci hájiť záujmy Slovenska, práva a záujmy VŠETKÝCH (dôchodcov, pracujúcich, nezamestnaných, študentov, ale i rodičov s najmenšími deťmi) OBČANOV SLOVENSKA a regiónu v Európskom parlamente.

Nech žije 1. máj – Sviatok práce a solidarity

OV KSS a ZO KSS Prievidza

By |2019-04-19T07:03:33+00:00apríl 18, 2019|Akcie, Články|Komentáre vypnuté na 1.máj 2019 – Sviatok práce v Prievidzi