1. Máj – Prievidza 2018

1.Máj – Sviatok práce v Prievidzi si spolu s členmi Komunistickej strany Slovenska pripomenuli aj občania mesta a okolitých obcí.

Účasť nebola veľká, no každým rokom rastie.

Predseda OV KSS v Prievidzi s. Samiec i hostia, predseda FĹM Artur Bekmatov a Stanislav Pirošík zo strany VZDOR, poukázali na minulosť a prečo je potrebné, aby sme si aj naďalej pripomínali 1. Máj – Sviatok práce. Zároveň poukázali na súčasnosť a ekonomické zdieranie robotníkov podnikateľmi, bankami ale i politikmi. Taktiež poukázali na sociálnu nerovnosť a nespravodlivosť na Slovensku, ktorá sa neustále prehlbuje už od roku 1989.

By |2018-05-02T12:14:34+00:00máj 2, 2018|Články|3 komentáre

3 komentáre

 1. sudruh Milan 13/05/2018 at 7:30

  KSS je u nas neviditelna. Nikde Vas nie je byt vidno, ani v mediach, ani na reklamnych tabuliach, nevystupujete v TV, nemate vlastne noviny, ani casopis…ludia na SK ani nevedia kto je Vas predseda, je to hanba. Zobudte sa prosim, mame uz plne zuby toho kapitalizmu. Nemozte mat predsedu nejakeho chlapa len preto ze je rodina so starym komunistickym funkcionarom, vymente ho a zvolte si lepsieho. Pozriet sa na bratov cechov ake maju uspechy. Ak nemate peniaze, tak si pozicajte v Rusku, alebo Cine. Ludia na SK by s radostou zvrhli kapitalizmus, svet sa meni len komunisti na Slovensku stale spia….budicek sudruhovia

  • Lubomir Kasicka 15/05/2018 at 16:17

   Milan.ved staci.ked si pozriete vyhlasenia.clanky.diskusiu na Fb.Bud otrepane teoretizovanie.alebo predstavy poplatne vyvojovemu stupnu kapitalizmu minuleho storocia. A kazda uprimna snaha o vychodisko z tejto zufalej letargie v case.ked politicka situacia na Slovensku praje lavicovej politike tak.ako este nikdy od r 89.skonci tym.ze budete oznaceny za oportunistu.renegata.budete sa citit ako Trockij ci Kautsky. Bez riadnej hlbokej obrody a premeny KSS na modernu marxisticku stranu si bude lavica na Slovensku iba dalej potichu hlbit svoj vlastny hrob. NECHAPEM.NEROZUMIEM. A potichu placem rovnako ako v r.89.ked som pocuval televizne debaty akademikov z UV KSS.ktori dostavali na frak od Knazka.Budaja a dalsich.

   • Martin Savara 16/05/2018 at 19:39

    Uplne suhlasim!!!Sudruhovia zobudte sa.Čo nevidite čo sa deje v zahnivajucom ka pitalizme,presne ako sme sa to učili za stareho dobreho socislizmu?

Comments are closed.