Vypláca sa dobromyseľnosť?

Dnes už nie je ničím novým povedať, že žijeme v ére úpadku životnej i spoločenskej úrovne. Dostupné štatistiky vytvárajú obraz zamestnaného Slováka ako človeka pracovitého, zručného, no vysoko finančne podhodnoteného. Táto skutočnosť si žiada neodkladné riešenie. S takouto nemorálnosťou sa Slovensko musí vysporiadať, inak ostane ešte viac ekonomicky, hospodársky okupované zahraničím.

Už vyše 200 rokov podrývajú bohaté a mocné kapitalistické skupiny ľudskosť človeka. Satanský kartel centrálnych bánk nás postupne degraduje a kolonizuje. Všetci naši politici (od roku 1989) napomáhajú nášmu zotročeniu. Volení k tomu, aby razili cestu pokroku pre vlastnú krajinu – Slovensko (v kultúre, politike, ekonomike…) sú v horšom prípade zradcovia, korupčníci, zločinci a uchyláci, v lepšom prípade oportunisti a hlupáci. Účelom súčasnej prosperity je udržiavať národ spokojným a tvárnym. Je to bitka o rozum a dušu človeka. Je to kapitalistický princíp, keď odvaha je drahšia a rozum lacnejší.

V popredných líniách stojí rodina a národ. Naši občania sú dobromyseľní ľudia (vychádzajúc z tradície Slovanov…), ktorých podviedli a podvádzajú. Sú spiacim obrom, ktorý čaká na svoje prebudenie.

Bráňme našu kolektívnu identitu a všetkými zákonnými prostriedkami sa vzoprime súčasnej tyranii. Keď sa pokúsia pravdu zakázať, je potrebné zákonne a tvrdo vzdorovať. Jediné, na čom záleží, je pravda. Iba úprimnosť a pravda nás zachráni. Luciferiáni sa dlhodobo spoliehajú na podvody a klamstva.

Udalosti z vlastného teroristického útoku z 11.septembra na Svetové obchodné centrum im sňali ich masku z tvári. Milióny ľudí si začali uvedomovať príšernú skutočnosť, čoho sú schopní.

Odvážni ľudia sa ozývajú. Nechcú mlčať a podľa môjho názoru ani nebudú. A bude ich neustále viac. Narastajú protestné hnutia, ktoré nesponzorujú vládnuce špičky. Som presvedčený, že nakoniec príde vlna, ktorá súčasným tyranom ukáže svoju silu. Nech to stojí čo to stojí. Nečinnosť vyjde drahšie. Blahobyt, čo nám dnes predstierajú, patrí k odvekému sprisahaniu s cieľom polapiť a zotročiť ľudstvo.

Mikuláš Benko, Stará Ľubovňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *