Uhorková eurofondová sezóna konči, začína sa zvolebnievať

Krásne letné počasie a hrejivé teploty nad 30 stupňov Celzia nám pomaličky, ale istejšie končia a vracajú sa m naši obľúbení politici do práce. Veľmi zaslúžene odpočinutý idú budovať  a hlavne dro spravovať našu spoločnosťNapríklad taký minister vnútra Robert K. 

Uplynulé dni dni trávil v Amerike na motorkách v spoločnosti dlhoročného priateľa a exministra dopravy a financií Jána Počiatka. 

Alebo taký Plavčan, užil si dovolenku a odvolali ho. A nesmieme zabudnúť na Janka Richtera, toho čaká odvolávanie pre mnohé kauzy a už sa teší ako to dopadne. Každý inteligentný človek vie presne ako to celé skončí. 

Veru je to tak, naši politici za celé obdobie okrem hádok a EÚ fondov sa prácou nepričinili absolútne o nič. 

Stav nezamestnanosti a rast ekonomiky sú síce potešujúce ukazovatele, ale kým ľudia sú v biede, zaťažení exekúciami, v hladových dolinách z takýchto grafov a koláčikov sa nenajedia. 

Vláda Roberta Fica opätovne ukazuje, že okrem pár reklamných trikov a médii veľa toho nemá. Blížiacie sa voľby do vyšších územných celkov môžu už čoskoro ukázať, že ľudia nie su spokojní. 

Kandidáti Komunistickej strany Slovenska sa vždy postavia za každého pracujúceho človeka a nedopustia, aby regionálna politika sa niesla iba v rovine kvetnatých rečí. Každý hlas vie zavážiť. 

Ukážme preto aj tým pri moci, že ľudia už majú dosť takejto politiky, prehlbovania sociálnej nerovnováhy, nespravodlivosti, hanenia pamätníkov osloboditeľov (nedávny medializovaný prípad jedného vandala, čo poškodil pamätník Červenej armády) a postarajme sa o to, aby zmena skutočne prišla. 

Do volieb 04. novembra 2017 poďme oddýchnutí a nedajme sa oklamať mediálnymi dezinformáciami. Voľme srdcom – voľme skutočnú ľavicu. 

Ing. Vladimír Šebo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *