Vyhlásenie Komunistickej strany Slovenska  k vzniku novej politickej strany Andreja Kisku a k prebiehajúcej mediálnej megakampani na jej podporu

Dňa 17. júna 2019 Andrej Kiska na tlačovej konferencii v Banskej Bystrici predstavil svoju politickú stranu „Za ľudí“. Predstavil svojich najbližších spolupracovníkov a priority jeho nového politického zoskupenia.

Andrej Kiska nedočkavo v rozpore s dobrými politickými mravmi, bez akejkoľvek korektnosti ešte z pozície úradujúcej hlavy štátu spustil bilbordovú marketingovú megakampaň s označením +1.  Prípravy boli financované cez občianske združenie. Údajne doposiaľ do nich z vlastných prostriedkov vložil len svojich „poctivo zarobených“ 180 000,- €. Už začiatkom júna ako súčasť tejto megakampane, ako by len náhodou, boli uverejnené a vo všetkých médiách hlavného prúdu opakovane a dôsledne voličom do hláv vtláčané  dva prieskumy, v ktorých bola zahrnutá aj neexistujúca strana Andreja Kisku. Agentúra AKO pre Hospodárske noviny jej vraj objektívne namerala 10,8 % a agentúra Focus 6,2 %.

Andrej Kiska sa v rozhovoroch s novinármi v čase po tlačovej konferencii okrem iného politicky nekorektne a agresívne vyjadroval vo vzťahu k doposiaľ najsilnejšej vládnej strane a jej lídrovi, rovnako ako aj k strane Mariána Kotlebu. V tejto súvislosti úplne otvorene a bez zábran šíril hoaxy o politickom zbližovaní týchto strán, ktoré vyústili z jeho strany až do vyhrážok „revolúciou“ na námestiach slovenských miest.

     Komunistická strana Slovenska s plnou vážnosťou a zodpovednosťou v tejto súvislosti konštatuje, že je zvrátené, ak do minulého dňa prezident Slovenskej republiky, čelný predstaviteľ oligarchie, reprezentant a symbol záujmov nadnárodného kapitálu,  verejnosťou vnímaný ako úžerník, ako usvedčený daňový a volebný podvodník, takýmto opovrhnutia hodným spôsobom zneužíva posvätné slovo „revolúcia“ len s cieľom uchopenia politickej moci neústavným spôsobom!

     Zvrátenejšie už nemôže byť nič iné, iba ak to, že mu na tieto politické manipulácie a agresívne prezentácie naletia pracujúci, nezamestnaní, oklamaní a systémom zdehonestovaní občania, ktorých systém reprezentovaný práve ľuďmi typu Kiska okradol, naďalej okráda a pripravuje o perspektívu dôstojného života slobodného pracujúceho občana.

Megakampaň Kiskovej strany, milióny z utajovaných pochybných zdrojov do nej postupne nalievané, jej masívna mediálna podpora zo strany majiteľov médií hlavného prúdu, sponzori a donori z najvyšších kapitálových vrstiev Slovenska a zo zahraničia týmto spôsobom ukazujú, ako sa robia „demokratické“ voľby, ako sa vyrábajú víťazi týchto volieb v krajine, v ktorej suverenita je už neznámym pojmom a ktorá dnes kolíše na hrane totálnej politickej, ekonomickej i vojenskej závislosti od svojich západných kolonizátorov.

Komunistická strana Slovenska  novú politickú stranu Andreja Kisku nevníma hodnotovo ako nič nové na politickej scéne. Ide len o nový subjekt, zaradený do radu všetkých ďalších protiľudových politických strán a zoskupení zabezpečujúci oligarchii priestor pre urvanie čo najväčšej časti nadhodnoty vyprodukovanej pracujúcimi pre smotánku, pre kapitál, pre jeho lokajov a pre ľudí na jeho existencii parazitujúcich. Komunisti túto vznikajúcu stranu vnímajú len ako ďalší marketingový produkt, ktorý napriek ľúbivým sloganom a nesplniteľným sľubom neprinesie žiadne pozitíva pre život väčšiny občanov Slovenska. Cieľom jej založenia a vzniku, je len prerozdeliť moc a prostriedky ukradnuté občanom vložiť do rúk iným kapitálovým zoskupeniam a nimi financovaným a riadeným servilným politikom.

 Komunistická strana Slovenska upozorňuje slovenskú verejnosť na prebiehajúce šachové hry oligarchov so vznikajúcimi a zanikajúcimi marketingovými stranami,  ktoré možno prirovnať k výmene kože hadov. Nejde im o zlepšenie života ľudí a vôbec nie sú „Za ľudí“. Po 30  rokoch od novembrového prevratu ekonomické elity preskupujú svoje sily tak, aby mohli naďalej zotročovať a  manipulovať našich spoluobčanov. Nie sú im sväté ani toľko omieľané frázy o slobode a demokracii. Sú schopní v rozpore s týmito princípmi  použiť akékoľvek prostriedky na dosahovane svojich cieľov vrátane oranžových „pseudorevolúcií“.

 

V Bratislave  24. júna 2019

Komunistická strana Slovenska

By |2019-06-24T12:17:25+00:00jún 24, 2019|Články|Komentáre vypnuté na Vyhlásenie Komunistickej strany Slovenska  k vzniku novej politickej strany Andreja Kisku a k prebiehajúcej mediálnej megakampani na jej podporu