Fico nie je dobrý, ale háji záujmy Slovenska.

Z listov čitateľov:

Fico nie je dobrý, ale háji záujmy Slovenska.

Demokrati a hlavne opozícia na Slovensku, na čele s mienkotvornými masmédiami  nás presviedčajú, že sú očami, ušami a svedomím nášho národa.

Súhlasíme, ale tiež nás zaujíma, kto tieto oči, uši a svedomie platí. Kto ich zamestnáva a aké sú ich majetkové pomery. Je všeobecne známe, že masmédia sa po prevrate 89 ako prvé dostali do rúk oligarchov na západe. O väčšine denníkov sa ani nevie kto je ich majiteľ. Najčítanejší denník na Slovensku Pravda, má už zase od 5. marca 2018 ďalšieho majiteľa.

Každý žurnalista, v rámci transparentnosti, by mal cestou internetu sprístupniť doklady – kto ho zamestnáva, kým je platený, vrátane mimovládok zo zahraničia.

Som presvedčený, že keby väčšina žurnalistov stiahla svoje články s nepodloženými a klamlivými, zavádzajúcimi a neobjektívnymi tvrdeniami a informáciami, v mnohých prípadoch účelovo a na objednávku, boli by noviny u nás s prázdnymi stránkami.

Takéto články politické procesy neodrážajú ale politiku tvoria.

Majú svoje strany, ktorým robia imidž a ospevujú ich. Robia to preto, že sú to strany, ktoré keď sa dostanú k moci, o čo im hlavne ide, tak schvália všetko, čo Európska únia chce: LGBT, migráciu, gender agendu, legalizáciu drog a hlavne, aby sme pochopili, že náš nepriateľ č.1 je Rusko.

Strany, ktoré takýto novinári ospevujú sa v týchto časoch snažia čo najviac poškodiť Slovenskú republiku. Zainteresovali už celý svet aby dehonestovali Slovensko. Pozvali organizátorov Kyjevského Majdanu, napísali list na EÚ, aby nám prišli zhabať fondy, ktoré nám pridelili a pracujú aby všemocným spôsobom rozbili V4.

Chcú silou mocou zvrhnúť túto legitímnu vládu, nastoliť úradnícku vládu a totálne odprivatizovať Slovensko, čo sa nepodarilo ani Dzurindovi s Mikóšom. Ide im ešte o SE, SEPS, EG, teplárne, nemocnice, železnice, letiská, transpetrol, ťažbu uránu a zlata ale hlavne naše vodné zdroje. Zníženie daní firmám a následné vykrytie tohto výpadku nepriamymi daňami, ktoré zaplatia občania, zrušenie minimálnej mzdy , nočných príplatkov, zákonníka práce a takto postaviť zamestnancov do role otrokov s ktorými si zamestnávatelia budú utierať zadok. Je to majdanizmus Ficovej vlády za pomoci CIA, Mosadu a Sörosa, aby Slovensko bolo zlikvidované ako Ukrajina.

Fico nie je dobrý, ale háji záujmy Slovenska…

 Karol Deli, Prievidza

By |2018-04-11T10:42:32+00:00apríl 11, 2018|Články|Komentáre vypnuté na Fico nie je dobrý, ale háji záujmy Slovenska.