Kedy stúpajú ceny pohonných hmôt a energie v Rusku?

Tento príspevok napísal dnes, (8. 01.2019) na začiatku nového roka 2019 predseda Komunistickej strany Ruskej federácie Genadij Zjuganov pre tých Rusov (ale nie len pre nich), ktorí nekriticky pozitívne hodnotia vývoj vnútornej politiky a ekonomiky v Ruskej federácii, ktorí nekriticky heroizujú prezidenta Vladimíra Putina a vládu Ruska, stále výrazne podliehajúcu a ústretovú východnej – Ruskej oligarchii na úkor zhoršujúcej sa životnej úrovne väčšiny pracujúcich a sociálne závislých občanov Ruska.

Poučme sa z toho aj my, komunisti a vykorisťovaní občania Slovenska, lebo aj nás na Slovensku sa to bytostne týka, aj my sme len obeťami nadnárodného kapitálu a oligarchie v ich novej, nesuverénnej východnej kolónii, v našom prípade však západnej – tzv. Euro-atlantickej.

Genadij Zjuganov:

„Ceny ropy na svetovom trhu opäť rastú. Ale bežným pracujúcim ľuďom v Rusku z toho nie je ani chladno, ani horúco. Podľa správ z regiónov, je zaznamenané zdražovanie paliva pre rusov. To znamená, že čoskoro aj ceny všetkých tovarov porastú!

Ale zato oligarchii je naďalej umožňované rabovať.

Podľa FORBS (Svetového magazínu o úspechu, biznise a bohatstve), v roku 2018, päť najbohatších tučnoúčtových ruských oligarchov (толстосумов)  vlastnilo celkom 88,2 miliárd USD!

Pracujúcich občanov Ruska, Ruský národ čakajú nové dane a iné „čarovné ľsti“ zvyšovania ceny prežitia a šokovej terapie od vládnych „expertov“ reformy ekonomiky  Gaidara – Kudrina – Siluanova.

 Jedinou šancou, ako to zmeniť, je podporiť Komunistickú stranu Ruskej federácie (KPRF) a jej program na vyvedenie Ruska z krízy!“

 

Zdroj: https://www.facebook.com/ZyuganovGA/

Spracoval: pnf

By |2019-01-08T18:45:38+00:00január 8, 2019|Články|Komentáre vypnuté na Kedy stúpajú ceny pohonných hmôt a energie v Rusku?