Komunistická strana Slovenska otvára kandidátku do volieb do  NR SR  pre  antikapitalistov a vlastencov

 

Tridsaťročný vývoj Slovenska po politickom prevrate odštartovanom 17. novembrom  1989, dostal našu spoločnosť do nebezpečného spoločenského úpadku životnej úrovne mnohých našich spoluobčanov, školstva, zdravotníctva, politickej kultúry, likvidácie priemyselnej, poľnohospodárskej výroby, degenerácie morálky i ľudských vzťahov. Spoločnosť je ovládaná oligarchami, korupciou a klientelizmom. Slovensko stratilo tridsať rokov a   stali sme sa otrokmi vo svojej vlastnej krajine.

Komunistická strana Slovenska po celé uplynulé  obdobie varovala pred týmto stavom. Pre  sklamanie a stratenie dôvery v dôsledku zlyhania jednotlivcov však nezískavala dostatočnú podporu vo voľbách tak, aby mohla účinne čeliť valiacemu sa úpadku našej  spoločnosti, ktorý bude v tomto štádiu veľmi ťažké zastaviť.

V najbližších parlamentných voľbách pôjde o veľa. Pôjde o posledné pozostatky sociálneho štátu, o naše národné, historické i kultúrne hodnoty. Pôjde o  našu národnú a štátnu suverenitu, rozhodovať sa bude o konkrétnej podobe našej zahranično-politickej orientácie.

Dnes je na programe dňa sebauvedomenie si vlastnej sily ľudí a jedinečnosť rozhodného postoja pri blížiacich sa  voľbách do slovenského parlamentu. Napriek  zvrátenému antikomunizmu v spoločnosti a degradovaniu všetkých  sociálnych  alternatív voči  kapitalizmu je historickým faktom, že komunisti boli vždy na strane utláčaných a biednych a nie je tomu ináč ani v tomto, období. Proti pracujúcej väčšine, mladej generácií i dôchodcom  sa pod taktovkou oligarchov a zahraničných režisérov spája pravica, liberáli, slniečkári a falošnou rétorikou, klamstvom a podvodnými vyhláseniami a zneužívaním hlavne mladých ľudí už začali pôsobiť na občanov s cieľom získať ich dôveru v parlamentných  voľbách. Ekonomické zdroje v tomto ťažení majú takmer neobmedzené.

Nastal čas rozhodného politického zápasu. Komunistická strana Slovenska ide do volieb chápajúc, že sila je len v jednote. Vyzýva k uzavretiu seriózneho spojenectva anti-kapitalistickej ľavice, antifašistov,  vlastencov i tých, ktorí usilujú o ochranu kresťanských tradícií a hodnôt. Pre takéto spojenectvo ponúka do volieb do NR SR v roku 2020, ako jednu z možností  svoju  otvorenú kandidátku.

 

Komunistická strana Slovenska

V Bratislave 24. 9. 2019

By |2019-09-24T15:37:45+00:00september 24, 2019|Články|1 Comment

One Comment

  1. Kantor PZV 25/09/2019 at 20:21 - Reply

    Uverejnite Vašu výzvu aspoň na youtobe, pošlite do Slobodného vysielača BB, na Infovojnu, dajte do blogov webu Pravda, prepáčte, ale sem na Vašu webstránku zavítajú len Vaši skalní a iba zvedavci ako ja.

Leave A Comment