KSS za odstúpenie Andreja Kisku z funkcie prezidenta Slovenskej republiky

Dňa 25. septembra 2017 sa v Bratislave uskutočnil  prvý a svojou účasťou  početný protest proti finančným podvodom  prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku. Protestujúci občania vyzvali Andreja Kisku, aby prevzal zodpovednosť  za podvody svojich firiem a aby sa občanom Slovenskej republiky ospravedlnil.  Andrej Kiska ostal voči uvedeným požiadavkám arogantne hluchý a nijakým spôsobom ani nereagoval. Aj toto je dôkaz, že Andrej Kiska sa na veľkého demokrata v zmysle účelových  šablón a na základe pokynov svojich poradcov len hrá.

Občianski  aktivisti, ktorým  nie je ľahostajné pokrytecké správanie  prezidenta zvolali na štvrtok 5. októbra o 17.00 do Bratislavy pred prezidentský palác ďalšie  protestné zhromaždenie. Nastolená bude požiadavka na odstúpenie Andreja Kisku z ústavnej pozície prezidenta Slovenskej republiky.

Finančné podvody Andreja Kisku sú len jedným z mnohých  prejavov  jeho osobnosti a skutočnej tváre, ktoré sú v úplnom rozpore  so zastávaním prezidentského úradu. Nie je tajomstvom, že Andrejovi Kiskovi do prezidentského úradu pomohli obrovské ekonomické zdroje, použité v rozpore so zákonom, ako aj  mienkotvorné  média režírované predovšetkým spoza Atlantiku. Vo svojej funkcii preukázal Kiska absolútnu podriadenosť veľmocenským záujmom USA  a NATO. V otázkach migrantskej krízy sa postavil proti záujmom krajín V4 a teda aj proti záujmom Slovenskej republiky. Jeho tradičné protiruské postoje, ako aj bratríčkovanie sa s Porošenkom – prezidentom zbanderizovanej Ukrajiny – sú prejavom deštruktívnych prístupov Andreja Kisku nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe. Andrej Kiska je po preukázaných škandáloch hanbou Slovenskej republiky. Predstieranie ľudomila, demokrata a nestraníckeho prezidenta Andrejom Kiskom má byť hlavným prvkom  na ďalšie  „majdanizovanie“ už  takmer tridsať rokov „zmajdanizovanej“ slovenskej spoločnosti.

Komunistická strana Slovenska aj napriek tomu,  že je jedným z iniciátorov týchto protestných zhromaždení volá po nestraníckom a občianskom odpore  občanov Slovenska proti farizejskej, nekompetentnej a zapredaneckej politike súčasného nájomcu  prezidentského paláca  Andreja Kisku, ktorá dokonca hraničí s vlastizradou.

Komunistická strana Slovenska podporuje protesty proti prezidentovi Slovenskej republiky Andrejovi Kiskovi  a vyzýva spoluobčanov k ich aktívnej podpore.

V Bratislave 4. októbra 2017

Jozef Hrdlička, predseda KSS

By |2017-10-04T18:27:41+00:00október 4, 2017|Články, Vyhlásenia|5 komentárov

5 komentárov

 1. Externista tenorista 05/10/2017 at 20:05

  KSS je jediná nekapitalistická strana na Slovensku.

 2. reagan 05/10/2017 at 14:28

  vy chuji skurveni

 3. Marian Balážia 05/10/2017 at 13:29

  Podľa ústavy a zákonov Slovenskej republiky by mala byť zločinecká KSS dávno zakázaná. Lenže Fico nemá na to gule aby zakázal komunistickú a fašistickú zberbu. Na stráž práci súdruhovia a nikdy inak.

  • racio 12/10/2017 at 16:00

   Nepomýlil si si to s RKC?

  • MSx 05/11/2017 at 15:42

   Nechápem… prečo je KSS zločinecká a fašistická zberba?
   Po 2 sv.v. postavili na nohy to, čo fašisti rozbili. Takže jeden fašista rozbije a druhý to postaví? Trocha protichodné tvrdenie.
   Nechápeš asi pojem: robotník – proletár. Ak áno, prečo nadávaš svojmu otcovi, ktorý postavil túto republiku na nohy aby jeho syn mal čo jesť a neskôr čo rozkradnúť? Ja si myslím, že tvoj otec aj dedo boli skutočne odhodlaní ľudia a postarali sa v krvi a potu tváre, aby si mal ty menšiu robotu ako nasýtiť svoje deti, vnúčatá. Vďaka im za to a klobúk pred nimi dolu.
   Ty si na rozdiel od nich čo dokázal?:
   -rozbitie družstiev – hladomor
   -likvidácia celej slovenskej ekonomiky (veľká aj malá privatizácia) – nezamestnanosť
   -rozbitie odborov – nehanebná manipulácia s pracovnou silou a následne životom na úrovni hladomoru a biedy bez možnosti akéhokoľvek odporu
   -zrušenie dôchodkového veku…
   MÁM POKRAČOVAŤ ĎALEJ?

Comments are closed.