1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Tak už konečne nemlčte...

2012-09-22 Peter Šidlovsky - prevzaté zo sociálnej siete fcb
.
Ľudia často zabúdajú že údajne žijeme v demokracii. A demokracia je o tom že každý má právo povedať svoj názor. Je tak? Tak prečo sa do kelu bojíte povedať to čo vás trápi a čo sa vám nepáči? Máte na to pravo !tak už konečne nemlčte ale už sa rozhodnite niečo robiť! a nie len doma sedieť na zadku a hovoriť si prečo je to a to zle! Tým nič nezmeníte! Kedy si to uvedomíte?
.
Ak sa vám niečo nepáči dajte to najavo ale s rozumom! a nie hneď rozbíjať obchody autá a čo ja viem co všetko! Lebo mlčaním vlastne nieste na nikoho strane a tým pádom ste nepriatelia na oboch stranách! Lebo tí ľudia čo sa nevyjadria a čo nemajú vlastný názor na vec sú ešte horší ako tí čo si stoja za svojim aj keď je to zlé lebo tí aspoň vedia začo idú ale tí čo len sedia na zadku sú na tom horšie ! Lebo vôbec nevedia čo chcú a tým pádom ani nikdy nič nedosiahnu!
.
Príklad naše voľby ak nehlasujete automaticky vyhráva SMER lebo dostanú najviac hlasov a tí, čo hlasovali za iné strany prakticky nič nezmôžu a preto tí čo nehlasujú sú podla mňa ľudia takí čo je im úplne jedno, že ako to bude so Slovenskom. Je tak?
.
Tak vás prosím ak sa vám niečo nepáči a máte prostriedky alebo možnosti niečo urobiť tak to urobte a nemlčte !
Lebo to potom budete ľutovať do konca svojho života.
.