1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ples v opere...

2013-01-15 Ivan Lulják
.
Neskutočné, čo niektorí herčokovia i celeb/v/ritky porozprávali na demonštrujúcich na kontraplese. Video tu: http://diva.aktuality.sk/video/36340/video-co-si-myslia-celebrity-o-proteste-pred-operou/
.
Jedna peroxidová blondínka /zmalovaná jak náčelník Čikariov/ sa vzrušovala nad tým, ako plesujú popri dobrej veci s charitatívnym podtextom. Pani peroxidová blondínka akosi zabudla zdôrzniť, že je to na hanbu štátu, ak sa nedokáže postarať o svojich chorých.
.
Pani Puškárová nezabudla dodať, že sa fajnová spoločnosť poskladala na ples po 5OO,- €, čo mala byť najnižšia suma a pán Švajda nezabudol dodať, že sa za to teda majú právo zabaviť a najesť. Škoda len, že rovnaké práva, ako zbohatlícka zberba nemá aj obyčajný pracujúci zarábajúci toľko mesačnú mzdu, ak má šťastie. Niekto si môže dovoliť vyhodiť 500,- € za ples /bez dekoltu a rób/ a niekto musí za tú sumu robiť celý mesiac.
.
A čo je najsmutnejšie, v čase uťahovania opaskov si musia v kríze uťahovať opasky tí najchudobnejší, boháči, snobi, celeb/v/ritky herčokovia, gorily a mafiozofia /skrátka všetci tí dobrí ľudia, ktorí sa zaslúžili o štát, ako to nazval mstr Švajda/ môžu plesať, žrať a zabávať sa.
.
Pevne dúfam, že sa zmenia pomery a chudobný človek vykorisťovaný pri točovkách KIE, Samsungu, a iných monopolov bude môcť žiť dôstojný život hodný človeka, ktorý je dopriaty glosujúcim celebritkám....
.
Imipramine tofranil kaufen online Produkt beschreibung Allgemeine Anwendung Imipramine gehört der Klasse von tricyclic Antidepressiven (TCAen). Dieses Medikament wird verwendet, um Hauptdepression, panische Unordnung und enuresis.