1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Aj tak še da.

2014-01-11 Administrátor
.
AJ TAK ŠE DA.
.
Všimnite si dobre fotografiu, ktorú uverejnil TASR z tlačovej konferencie kandidáta KSS na prezidenta Slovenskej republiky PhDr. Jána Jurištu.
Túto fotografiu prezentuje TASR a autorom je TASR/Martin Turanovič. Priestoru na fotografovanie Dr. Jurištu bolo neúrekom, pán Turanovič urobil niekoľko desiatok záberov. Potom vybral práve túto fotografiu. Úmysel a cieľ tohto výberu je jasný a nie je potrebné ho komentovať.
I takto "sofistikovane" sa dá robiť protikomunistická propaganda.
Lebo kandidátov pravice okukaných a vyhorených kvázipolitikov (Kňažka, Čarnogurského, Hrušovského, a.t.d.) TASR a pán Turanovič uverejňujú v dôstojných pozíciách s vyretušovanými líčkami po omladzovacej kúre v Photoshope.
Ďakujeme páni nezávislí novinári - páni "demokrati".
.
Tu si môžete prečítať celú správu TASRu k tlačovej konferencii PhDr Jána Jurištu a KSS z 10. januára 2014: http://www.teraz.sk/slovensko/jurista-prezidentske-volby/70103-clanok.html
.
Ako sa to dá urobiť profesionálne a seriózne môžete zistiť napríklad tu: http://www.hlavnespravy.sk/politika-kandidat-j-jurista-ide-do-kampane-bez-penazi-nema-ich-on-ani-kss/198891/.
.
.