1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Údajne...

2012-12-09 Pavol Suško, podpredseda KSS
.
Sýrska armáda ÚDAJNE pripravuje použitie jedovatých plynov proti vlastnému obyvateľstvu... . Sýrski vojaci ÚDAJNE napĺňajú granáty jedovatým plynom... . Takéto „informácie“ a „tvrdenia“ počúvame v ostatných dňoch v našich médiach aj niekoľkokrát denne.
.
Spomíname si, ako ÚDAJNE Irak vlastnil jadrové zbrane a preto bol potrebný „preventívny úder“ a veľká vojenská operácia, ktorá priniesla vojnu v Iraku, jeho okupáciu, zničenie alebo vykradnutie cenných historických pamiatok a zabitie jej vedúceho predstaviteľa.
.
Len tak skoro nezabudneme na ÚDAJNÉ etnické čistky v bývalej Juhoslávii a nevyhnutnosť vojenského zásahu vo forme bombardovania „vytipovaných“ cieľov, v konečnom dôsledku na rozdelenie váženej a ekonomicky pomerne silnej krajiny na malé a bezvýznamné štátiky, s ktorými je možné manipulovať buď hrozbou, alebo klamstvom.
.
Dobre si pamätáme na nutnosť zásahu proti Afganistanu, ktorý ÚDAJNE podporoval a aj cvičil a skrýval teroristov. Zásah znamenal okupáciu krajiny a bezohľadné používanie a skúšanie zbraní rôznych druhov a typov, ale aj štyridsaťnásobný nárast pestovania a vývozu narkotik z krajiny.
.
ÚDAJNOU nutnosťou zachrániť Líbyjský ľud pred jeho vládcom-diktátorom, oslobodiť ho spod útlaku a priniesť do krajiny /západnú/ demokraciu ospravedlňovali svetové i slovenské média agresiu armád NATO voči suverénnej Líbyi. Táto záchrana, doprevádzaná tiež ničivým bombardovaním a raketovými údermi, drsnou vraždou jej čelného predstaviteľa, predtým západným politikom rovnocenného politika, priniesla pomerne prosperujúcej krajine rozvrat a rozklad, obyvateľom utrpenie a značné zhoršenie ich životných podmienok a bezpečnosti.
.
Dnes je na rade Sýria. Každé ÚDAJNÉ „podozrenie“ je dobré. Od potláčania demokracie, cez potieranie ľudských práv, prenasledovanie opozície, väznenie, mučenie, strieľanie do vlastných ľudí, vrátane detí, až po ÚDAJNÉ podozrenie na použitie jedovatých látok voči vlastným ľuďom. Je úplne jedno, čo je výmysel, nezmysel, klamstvo, až hlúposť a primitivizmus. Hlavne aby to „vymývalo mozgy“ ľuďom na celom svete a aby prijali pripravovaný zásah proti Sýrii v akejkoľvek forme ako „nevyhnutno-nevyhnutnú nevyhnutnosť“.
.
Mnohí si možno spomenú aj na to, ako tesne pred „vraždou“ plukovníka Kaddáfiho pricestovala pani Clintonová do Líbye a vyhlásila niečo v tom zmysle, aká bude rada, keď bude tento „netvor“ zlikvidovaný. Dnes ľudí so zdravým rozumom znepokojuje to, čo prehlasuje pani Clintonová na adresu Sýrie. Pretože vedia, že uvedená paní je nositeľom „signálov“ mocných, ktorí stoja za politikou Spojených štátov amerických.
.
Ešte že tak, ako sa správajú imperialistické krajiny v súčasnosti, sa nesprávajú aj obyčajní ľudia. Predstavte si, že sused prepadne suseda a dá mu riadnu „nakládačku“, pretože ten sa mu ÚDAJNE chystal chodiť za jeho ženou. Kam by sa dostala spoločnosť a svet pri takomto správaní sa ľudí?
.