1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Buržoázne médiá vs. komunisti

2012-11-01 Peter Nišponský - prevzaté z Fcb. ako reakcia na článok: http://www.pluska.sk/plus-7-dni/zahranicie/cesi-chcu-spat-komunizmus-problem-pamatou.html?
.
Strašiť komunistami v Čechách a mlčať o komunistovch na Slovensku je vážnym a akútnym poslaním pravicových médií. Verejnoprávnych i súkromných. Ak to médiá nezvládnu, občania rýchlo pochopia, kto a ako ich okráda, kto a ako ich klame, kto a ako ich manipuluje, aby ich mohol bohapusto vykorisťovať a okrádať.
.
Vymýšľajú sa nové pojmy ako "starokomunisti", "totaliťáci", "Gottwaldovi pohrobkovia" a podobne, zaradzujú nás do špeciálnych tajných policajných zoznamov extrémistov (teroristov), "experti SIS" sledujú našu činnosť..... len aby z nás - komunistov urobili strašiakov ľudu. Dokonca sme takto označovaní i v školských osnovách.
.
KSČM, KSS, komunista, člen Socialistického zväzu mládeže, dokonca i nestranník s ľavicovým-komunistickým zmýšľaním nesmie byť opisovaný, či uverejňovaný v médiách bez hanlivého prívlastku, alebo negatívneho profilu.
.
To vám však páni manipulátori nepomôže. Komunisti tu boli, sú a budú nie len doterajších 90 rokov, ale i naďalej. Ak o nás nepíšete, alebo našu existenciu zamlčujete, to ešte neznamená, že tu nie sme.
.
Po krajských a senátnych voľbách v Čechách a po úspechu českých komunistov v nich, ste sa zvova zázračne nadštandardne antikomunisticky naštartovali. Naštartoval vás strach. Hrozba, že komunisti splnia svoje sľuby. Strach, že prídete o nakradnuté, že prídete o privilégiá zo systému, ktorý ste vytvorili len pre seba, pre bohatých a mocných zlodejov a privatizérov.
.
Ubezpečujeme vás, že váš strach je opodstatnený. A vy to dobre viete. Lebo ak sa vykorisťovaní ožobračovaní a nezamestnaní občania zobudia, pochopia, že tu v tejto krajine v Európe i na svete poriadok a ďalšiu dôstojnú existenciu pre ľudstvo môžu zabezpečiť jedine komunisti zospoločenštením výrobných prostriedkov a nastolením diktatúry väčšiny. Takže tešte sa páni. Náš čas príde čoskoro. Ani Rímska ríša nebola večná.
.