1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

DOSŤ BOLO TOLERANCIE!

2016-09-11 Administrátor
.
xxxxxPozrite si prosím fotografie.
Foto 1 -Tak vyzerá od včera hrob prvého robotníckeho prezidenta Klementa GOTTWALDA, Gusty Fučíkovej, Marie Majerovej a ďalších predstaviteľov komunistickej strany Československa a robotníckeho hnutia v Československu z obdobia budovania ľudovej demokracie a socializmu.
Tak vyzerá zneuctený a znehodnotený hrob na Olšanských cintorínoch v Prahe. Jedná sa o zločin poškodenia a zneuctenia miesta posledného odpočinku.
Teror voči komunistom, voči miestam ich posledného odpočinku, voči ich pamätným miestam pokračuje.
.
Téza : „Nie sme ako oni“ už neobstojí. Rovnako znehodnocujú hroby a pamätné miesta komunistov, vojakov Červenej armády, bojovníkov proti Banderovcom, partizánov... zločinci a antikomunisti na Slovensku. Tak sa to opakovane deje v Krajnej Bystrej, Malej Lodine, Košiciach, Veľkom Lipníku, Bratislave..... a na mnohých ďalších miestach na Slovensku i v Čechách.
Antikomunistická propaganda a jej médiá sa snažia udalosti bagatelizovať, orgány činné v trestnom konaní ich zločiny zámerne nevyšetrujú, súdy ich neodsudzujú, alebo kryjú. Zo známych páchateľov robia „obete komunizmu“, hrdinov a ich činy heroizujú ako protikomunistický odboj a ako konanie demokratov.
.
Foto 2 - Korunu všetkému nasadzuje prezident Andrej Kiska, ktorý svoju antikomunistickú orientáciu provokatívne rozvíja a provokuje slušných ľudí osobnou podporou páchateľov týchto zločinov.
Príkladom je i jeho predvčerajšie odhaľovanie „umeleckého diela“ Memento Petra Kalmusa (páchateľa a vykonávateľa poškodzovania mnohých pamätníkov na Slovensku) v synagóge v Lučenci.
Toto konanie Andreja Kisku nám jasne naznačuje zámer a pokrytectvo účastníkov a režisérov tohto odporného – trestného divadla.
My máme toho už dosť!
Začíname sa prikláňať k názoru „Na hrubé vrece, hrubá záplata“.
Toto považujeme za posledné varovanie!
Ak politici, štát, orgány činné v trestnom konaní, samosprávy a všetky kompetnentné zložky štátu si nebudú plniť svoje povinnosti v súlade so zákonmi tejto republiky, ak budú hroby našich súdruhov znevažované, ničené a zneucťované i naďalej, začneme sa chovať rovnakým spôsobom.
.
Zvážte to všetci kompetnentní.
Lebo tak začínajú občianske vojny!
.