1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pozvánky a informácie o akciách od SZM

2011-09-13 Administrátor

Vážení členovia a sympatizanti KSS a SZM,

pozývame Vás na najbližšie akcie, ktoré SZM buď organizuje, alebo sa ich zúčastní.

  • Už dnes, v utorok 13. septembra o 11.00 sa koná demonštrácia učiteľov v Bratislave pred Úradom vlády. O tejto akcii už dlhšiu dobu informujeme na našej stránke a tiež na facebooku SZM. Očakávame najmä aktívnu účasť členov z okolia Bratislavy. Prítomné bude aj Predsedníctvo ÚV SZM.

 

  • V sobotu dňa 17. septembra sa koná tradičná akcia na ktorej si pripomenieme padlých francúzskych partizánov a bojovníkov proti banderovcom. Akcia sa koná v obciach Strečno a Varín a začína na pamätníku padlým francúzskym partizánom v Strečne o 14:30. Potom sa presunieme do obce Varín. Na tejto akcii budeme distribuovať materiály SZM a tiež je to možnosť prebrať dôležité veci so súdruhmi zo SMKČ, ktorí tu budú.

 

  • V nedeľu 18. septembra o 9:30 v Bytči zasadá Marxisticko-leninský klub severné Slovensko. Diskutovať sa bude na tému súčasného antikomunizmu a našej obrany proti nemu. Aj tu budú prítomní súdruhovia zo SMKČ.

 

  • V sobotu 8. októbra organizujeme spolu s KSS a protivojnovými aktivistami o 12.00 v Bratislave pred ambasádou USA protivojnovú demonštráciu a verejný apel za prepustenie 5 Kubáncov väznených v USA.


Pre viac informácií kliknite na http://www.szm.hng.sk/, alebo http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Socialistick%C3%BD-zv%C3%A4z-mlad%C3%BDch-SZM-Socialist-Union-of-Youth-Slovakia-/231282505284, prípadne píšte na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

So súdružským pozdravom
Stanislav Pirošík
tajomník