1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

November 2012 Košice, Prievidza, Spišská Nová Ves

2012-11-05 MO KSS Košice
.
POZVÁNKA do Košíc
.
Pozývame komunistov, komunistickú mládež, odbojárov, všetkých nezávislých a slobodných občanov Slovenska k účasti na protestnom zhromaždení do Košíc.
.
Pripomenieme si ako doposiaľ každý rok, teraz už 23. výročie podvodu na občanoch ČSSR. Pripomenieme si november 1989, jeho príčiny, priebeh, ciele a výsledky po 23 rokoch panovania novodobej totality.
Naše protestné zhromaždenie 16. novembra v Košiciach pri príležitosti 23 výročia protikomunistického prevratu v Československu nie je pre nás - komunistov dôvodom pre nostalgiu, smútok, alebo snáď pre oplakávanie minulosti. My si chodíme v novembri na námestia pripomenúť to, ako boli čestní občania, pracujúci, robotníci, roľníci Slovenska oklamaní a okradnutí.
.
POZVÁNKA so Prievidze
.
" Tichý občan nie je dobrý občan " ( Pericles ). 23 rokov nás klamú a okrádajú. Za 23 rokov zničili majetok Slovenska , ktorý viac ako 40 rokov budovali obyvatelia Československa! Povedzme spoločné NIE!
Kedy? 16.11.2012
O koľkej ? 15:00
Kde? Námestie J.C. Hronského pred hotelom Magura v Prievidzi
Tešíme sa na Vašu účasť!
.
.
.
November je pre nás príležitostou, aby sme hľadali a predkladali východiská z biedy, do ktorej nás uvrhli privatizéri, rýchlozbohatlíci a zlodeji, do ktorej nás natlačili politickí paraziti na kapitalizme pôsobiaci vo všetkých ponovembrových vládach a parlamentoch bývalej ČSFR i súčasného Slovenska, ako novodobej kolónie západu, nadnárodných spoločností a zahraničného kapitálu.
Pridajte sa k nám. Ukážeme pasívnym, ubytým, zakríknutím a bojazlivým, že spolu sa dá vybudovať nový, spravodlivejší svet.
.