Vojnové zločiny sú nepremlčateľné!

Na spáchané zločiny genocídy, zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny ľudstvo nemá právo zabúdať a ignorovať nevyhnutnosť ich potrestania.
 
Jedným z takýchto gigantických zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov bolo bombardovanie Srbska, vojskami USA a zločineckej organizácie NATO, ktorého 20. výročie si za chvíľu, v marci 2019 pripomenieme.
 
Doposiaľ však za tieto spáchané zločiny proti srbskému ľudu nebol nikto potrestaný.
Vojnoví zločinci – bývalí politici USA a krajín EÚ, ale aj naši, slovenskí expolitici a niektorí ešte aj v súčasnosti aktívni politici, ktorí v tom čase schválili prelety bombardérov USA a NATO cez Slovensko v rozpore s Chartou OSN a bez mandátu OSN, ale aj bez mandátu od občanov Slovenskej republiky si slobodne bačujú po Európe, na Slovensku a niektorí sa ďalej podieľajú na plánovaní vojnových zločinov tentoraz na Ukrajine.
 
Zajtra, 27. februára 2019 prilieta na Slovensko do Košíc Generálny tajomník zločineckej militaristickej organizácie NATO Jens Stoltenberg, aby tu školil deviatich prezidentov tzv. Bukurešťskej deviatky (B9) v nepriateľstve voči Ruskej federácii, aby ich podnietil k výraznému zvýšeniu výdavkov na zbrojenie a k aktivite vojsk NATO na hraniciach s Ruskou federáciou.
Jedná sa o zjavné podnecovanie nepriateľstva medzi národmi a štátmi v Európe, o vojnové štvanie a prípravu vojny.
 
My, komunisti takéto aktivity vojnových štváčov Stoltenberga, Kisku a prezidentov B9 na Slovensku odmietame a budeme protestovať.
 
P.S.
Pozrite si dokument o udalostiach spred dvadsiatich rokov, ktorý je súčasne svedectvom a usvedčujúcim dôkazom voči tým, ktorí by mali niesť nie len politickú, ale hlavne trestnoprávnu zodpovednosť za zločiny, ktoré spáchali.
By |2019-02-26T11:14:54+00:00február 26, 2019|Články|Komentáre vypnuté na Vojnové zločiny sú nepremlčateľné!