Všetko najlepšie v roku 2019 priatelia. BUĎTE ŠŤASTNÍ.

Novoročný pozdrav predsedu Komunistickej strany Ruskej federácie súdruha Gennadija  Andrejeviča Zjuganova komunistom a občanom Ruskej federácie.

Drahí súdruhovia! Moji priatelia!

Sme opäť na prahu nového roka. Jasnými svetielkami žiaria girlandy novoročných stromčekov. Deti čakajú na príchod Deda Mráza. Dospelí trávia čas v príjemných problémoch predvečera slávnostnej oslavy. Tí, ktorí sa narodili vo veľkom Sovietskom zväze, si dobre pamätajú, ako nadšene pozdravovali každý nový rok. Robili sme si plány bez obáv zo zajtrajšieho dňa. A boli sme pevne presvedčení, že zmeny povedú len k lepšiemu.

Sovietsky štát napĺňal očakávania svojich občanov. Symbolom sviatku i dnes zostávajú novoročné sovietske filmy – svetlé a radostné, plné romantiky a lásky.

S osobnými pocitmi pozdravujem s prichádzajúcim sviatkom všetkých, ktorí si zvolili cestu k ideálom vernosti, dobra a spravodlivosti. Uplynulý rok bol poznačený bojom proti ďalšej ofenzíve okliešťovania práv pracujúcich, proti dôchodkovej reforme, v znamení 100. výročia Červenej armády a Leninského Komsomolu. Som hlboko vďačný všetkým, ktorí sa zúčastnili našej mnohovrstevnej práce. A stále je pred nami veľa práce, ostáva nám urobiť ešte veľmi veľa. Som si istý: Je v našej moci naplniť život ľudí bohatstvom, dôstojnosťou a optimizmom.
Prajem všetkým úspechy a naplnenie plánov! Vzájomné porozumenie a lásku, pohodu Vám a vašim rodinám. Nech sa biele novoročné snehové vločky stanú symbolom najsvetlejších myšlienok a dobrej nádeje!

Všetko najlepšie v novom roku priatelia! Buďte šťastní!


Gennadij Zjuganov

Predseda Komunistickej strany Ruskej federácie

By |2018-12-31T11:03:32+00:00december 31, 2018|Články|Komentáre vypnuté na Všetko najlepšie v roku 2019 priatelia. BUĎTE ŠŤASTNÍ.